De Arend

Waardenburg

Adresgegevens
Koeweistraat 6
4181CD Waardenburg

Openingstijden

Maandag t/m Vrijdag 9:00 – 17:00 uur

Gesloten op: vrijdag 27 mei

Voor advies op maat komen wij graag op locatie bij u langs.

Het team van de Arend

Waardenburg

Jarno Goesten

Directeur / Eigenaar

jgoesten@de-arend.com

Henk van Duijnen

Senior Verkoopadviseur

hvanduijnen@de-arend.com

Kristian Looijmans

Senior Verkoopadviseur

klooijmans@de-arend.com

Danielle Goesten

Senior Verkoopadviseur

dgoesten@de-arend.com

Jules Glaudemans

Verkoopadviseur

jglaudemans@de-arend.com

Michiel Wijnstroom

Verkoopadviseur

mwijnstroom@de-arend.com

Rik Mulders

Verkoopadviseur

rmulders@de-arend.com

Manon van de Geer

Verkoopadviseur

mvandegeer@de-arend.com

Dominique van Veen

Interior Designer

dvanveen@de-arend.com

Chantal van Doorn

Interior Designer

cvandoorn@de-arend.com

Gwynne Dashorst

Interior Designer

gdashorst@de-arend.com

Sven Roelofs

Project Manager

sroelofs@de-arend.com

Mariëlle de Ruiter

HR Manager

mderuiter@de-arend.com

Dennis van Raaij

Inkoop

dvraaij@de-arend.com

Jacco van Buul

Inkoop

jvanbuul@de-arend.com

Astrid Ernst

Inkoop

aernst@de-arend.com

Nina van Zandwijk

Coördinatie Inkoop

nvanzandwijk@de-arend.com

Wilma van de Pol

Coördinatie Inkoop

wvandepol@de-arend.com

Joyce Verhoeven

Order administratie

jverhoeven@de-arend.com

Eline Verhulst

Order administratie

everhulst@de-arend.com

Ingrid Verweij

Financiële administratie

iverweij@de-arend.com

Wendy Cobussen

Financiële administratie

wcobussen@de-arend.com

Gerco Clements

Planning

gclements@de-arend.com

Bjorn Blakenburg

Project Coördinator IT

bblakenburg@de-arend.com

Menu